Praliny wielkanocne

Eleganckie pudełeczko zawiera 4 ręcznie robione i malowane praliny w kształcie jajka lub 2 eleganckie praliny w kształcie wielkanocnego zajączka. Wymiar pudełka to 95x90x31 mm.

Dostępne kolory to czerwony, biały, granatowy oraz zielony.

Zestaw kwartet z zajączkami lub jajeczkami

Zestaw dwóch zajączków lub czterech jajeczek wykonanych z mlecznej, białej i deserowej czekolady.

Wymiar pudełka to 155x50x25 mm. Dostępne kolory to złoty, czerwony, biały, granatowy oraz srebrny.

Sztabka złota

Pod kruchą skorupką z czekolady ukryliśmy pyszne nadzienia w różnych smakach. Pudełeczko zawiera 6 klasycznych ręcznie robionych pralin lub 3 wielkanocne zajączki.

Dostępne kolory to czerwony oraz zielony. Wymiary pudełka to: 125x90x30 mm.

SEXTUS

Zestaw zawiera 5 ręcznie robionych pralin w kształcie jajka. Każda czekoladowa pisanka jest ręcznie zdobiona i stanowi małe arcydzieło czekoladnicze. Dostępne kolory to zielony, czerwony oraz czarny. Wymiary pudełka to 245x55x30 mm.

SOLO

Wielkanocne opakowania po brzegi wypełnione pysznymi klasycznymi pralinkami (8 szt.) lub w kształcie wielkanocnych pisanek (8 szt.).

Wymiar pudełka to 210x95x25 mm. Dostępne kolory pudełek to zielony oraz czerwony.

DOUBLE

Wielkanocne zwierzaczki dostarczą radości każdemu wielbicielowi słodkości. Każdy zajączek został ręcznie wykonany. W środku znajduje się nadzienie w wybranym przez Państwa smaku.

Zajączki w woreczkach

Ozdobne pudełko wypełnione wielkanocnymi pralinkami w kształcie jajeczek. Wymiar opakowania to 120x55x75 mm. Każde pudełko przewiązane jest kolorową wstążką. Dostępne kolory to: złoty, srebrny oraz czerwony.

Balotynka z jajkami

3 pralinki w kształcie zajączka i kurczaczka w pudełku o wymiarach 145x76x19 mm. Dostępne kolory pudełek: biały, czerwony, czarny, granatowy, zielony.

Wielkanocne Trio

7 pralinek w kształcie jajeczek w pudełku o wymiarach 315x55x30 mm. Na pudełku możemy umieścić logo. Dostępne kolory pudełek: zielony, czerwony, biały.

Zestaw Solo long

realizacja strony internetowej: studio fabryka